podlahy

Laminátové

Laminátové podlahy představují levnější variantu a dokonalou napodobeninu dřevěné podlahy.

Laminátové podlahy jsou odolné proti poškrábání, snadno se udržují. Jsou kompatibilní s podlahovým topením a vyznačují se dlouhou trvanlivostí (až 25 let). Jejich montáž je velice snadná, jednoduše se zacvakne dohromady, s tím souvisí i snadná demontáž. S laminátovou podlahou lze docílit vzhledu dřeva, dlaždice nebo kamenné podlahy. Má také antistatické vlastnosti, nepřitahuje prach a proto je vhodná pro alergiky.

Jsou vhodné do všech prostorů, jde však třeba zvolit správnou třídu zátěže. Podlaha s nižší zátěží se hodí do ložnic, jídelen nebo pracoven (zátěž 23). S vyšší zátěží do obýváků, předsíní nebo kuchyní (zátěž 31). Je možné je využívat i do komerečních prostor jako jsou kanceláře, hotelové pokoje, obchody apod. Článek o našich laminátových podlahách k dispozici zde.

 

Nabízíme Vám laminátové podlahy od těchto výrobců:

Quickstep

U nás zakoupíte veškteré laminátové podlahy Quickstep, více informací najdete na:

Laminátové podlahy Quickstep

Upozornění - výroba laminátových podlah řady PERSPECTIVE, PERSPECTIVE WIDE a ELIGNA WIDE od výrobce Quick-Step byla ukončena. Tyto podlahy již tedy nelze objednávat. Děkujeme za pochopení!

Kaindl

Classic Touch

Kombinuje přírodní vzhled klasické dřevěné podlahy s dokonalou strukturou povrchu. Na výběr je z velkého množství dekorů, které lze vhodně umístit do různých typů prostor.

Natural Touch

Je založena na technologii, která dokonale imituje povrchovou strukturu s příslušným dekorem dřeva. Je poté k nerozlišení s dřevěným povrchem.

Egger - novinka v naší nabídce!

Laminátové podlahy Egger se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání a jsou rovněž vysoce voděodolné. Dekory těchto podlah dokonale imitují dřevo. Podlahy Egger mají antistatické vlastnosti a používají zámek JUST clic! Zaručují vysokou odolnost pro zátěž, stabilitu a celkovou živostnost podlahy.

Rooms 

Podlahy Rooms se vyznačují strukturou, jež věrně napodobuje dřevo. Má lesklý pór a velmi snadno se udržuje. Výborná stabilita těchto podlah je zajištěna vysokou hustotou nosné HDF desky, která zaručuje rovněž výrazný útlum kročejového hluku. Podlahy jsou nabízeny v několika tloušťkách a dekorech.

Kronotex

Podlahy Kronotex se vyrábí v Německu a díky německé teechnologií mají vysokou kvalitu. Tyto podlahy jsou robustní a odolné vůči většímu zatížení. Podlahy Kronotex nabízí dlouhou životnost, neobsahují ftaláty a jsou vyráběny převážně z obnovitelné suroviny.